Jak nie stresować się stresem?

Dostęp tylko dla Uczestników Kursu.

Sprawdź, co zyskasz, decydując się na uczestnictwo.
Zobacz więcej

Podczas webinarium dowiesz się, czym jest stres i jaki wpływ ma na Twój organizm. Poznasz odpowiednie techniki i metody relaksacyjne, które pozwolą Ci na jego redukcję. Poznasz także siebie i swoje wzorce myślenia oraz postępowania, co pozwoli Ci na bardziej świadome reagowanie na sytuacje stresowe. Dowiesz się, jakie sposoby rozładowywania napięcia będą dla Ciebie odpowiednie, a za pomocą odpowiednich technik i narzędzi nauczysz się rozpoznawać swoje stany emocjonalne i dowiesz się, jak nad nimi panować.

Zawartość cyklu
expand_more ROZWIŃ WSZYSTKO
Cześć 1
3 x movie
Warsztaty
Stres jest obecny w życiu każdego z nas. Czasami mamy do czynienia ze stresem pozytywnym, który ma mobilizujący wpływ na nasz organizm, jednak znacznie częściej odczuwamy jego negatywne skutki. Bardzo często stresująca jest sama świadomość, że odczuwamy stres. Poznaj praktyczne ćwiczenia, zadania i wskazówki, które pozwolą Ci poradzić sobie z długotrwałym stresem w codziennym życiu.
1. movie Jak nie stresować się stresem? lock
2. movie Jak nie stresować się stresem? Obejrzyj fragment lock_open
3. movie Zaproszenie lock_open
Część 2
2 x description
Materiały dodatkowe
Otrzymasz pakiet inspirujących materiałów, dzięki którym nauczysz się radzić sobie ze stresem. Poznasz odpowiednie narzędzia oraz techniki, które pomogą Ci w regulacji Twoich emocji związanych z odczuwanym stresem.
1. description Jasna strona stresu lock
2. description Metoda na stres lock
AUTORZY