27 sierpnia
Jak radzić sobie ze smutkiem i lękiem

Dostęp tylko dla Uczestników Kursu.

Sprawdź, co zyskasz, decydując się na uczestnictwo.
Zobacz więcej

Podczas warsztatu dowiesz się, jakie mechanizmy psychologiczne stoją za powstawaniem smutku oraz lęku.  Dowiesz się, jakie objawy somatyczne w Twoim ciele może wywoływać lęk oraz smutek i jak nauczyć się je identyfikować. Poznasz przykładowe techniki i narzędzia, które pozwolą Ci regulować Twoje stany lękowe oraz odczuwany smutek. Dokonasz analizy sytuacji, które mogą wywoływać w Twoim życiu niepożądane stany emocjonalne i poznasz praktyczne ćwiczenia , dzięki którym nauczysz się minimalizować ich negatywne skutki. Nauczysz się nazywać oraz regulować emocje, które towarzyszą Ci w danej sytuacji , dzięki czemu uwolnisz się od poczucia przytłoczenia i z większym spokojem spojrzysz w przyszłość.   

Zawartość cyklu
expand_more ROZWIŃ WSZYSTKO
Część 1
1 x movie
Warsztaty Live
Wszyscy się boimy i doświadczamy smutku. Lęk i związane z nim napięcie sprawia, że tracimy kontrolę nad naszymi emocjami. Niekiedy strach i lęk chowa się za smutkiem i niepokojem, z którymi trudno jest nam sobie poradzić. Dowiedz się, w jaki sposób nauczyć się kontrolować odczuwany lęk i smutek i jak odzyskać w sobie poczucie bezpieczeństwa.
1. movie Transmisja LIVE warsztatu "Jak radzić sobie ze smutkiem i lękiem" lock
Część 2
2 x description
Materiały dodatkowe
Otrzymasz pakiet inspirujących materiałów, dzięki którym nauczysz się regulować odczuwany smutek i lęk. Dowiesz się, jakie codzienne sytuacje mogą potęgować w Tobie negatywne emocje oraz wyposażysz się w odpowiednie narzędzia, które pozwolą Ci na minimalizacje negatywnych skutków smutku i lęku.
1. description Co to znaczy „pokochać swój smutek”? Zastosowanie technik uważności i współczucia w obliczu doświadczenia straty lock
2. description Jego wysokość LĘK lock
AUTORZY