8 lipca
Komunikacja w bliskich relacjach

Dostęp tylko dla Uczestników Kursu.

Sprawdź, co zyskasz, decydując się na uczestnictwo.
Zobacz więcej

Podczas warsztatu nauczysz się, jak aktywnie słuchać drugiej osoby i być uważnym na jej potrzeby. Będziesz wiedzieć, jak dbać o szczerość, tak aby Twoja relacja z drugą osobą była pełna szacunku i zrozumienia. Dowiesz się, jak zachować swoją autonomię w relacji z drugą osobą, przy jednoczesnej otwartości na jej potrzeby. Nauczysz się, jak z szacunkiem do drugiej osoby, akceptować jej odmienne zdanie i wyrażać własne. Poznasz odpowiednie narzędzia komunikacji werbalnej i niewerbalnej, które pomogą Ci pokazać drugiej osobie, że ją doceniasz. Za pomocą odpowiednich metod i technik wsłuchasz się w siebie, w swoje emocje i uczucia oraz zbudujesz uważną relację z sobą samym.

Zawartość cyklu
expand_more ROZWIŃ WSZYSTKO
Część 1
2 x movie
Warsztaty
Zdrowa komunikacja pozwala nam na budowanie trwałych i opartych na zrozumieniu relacji. Wyrażanie swoich potrzeb, akceptowanie siebie i rozmówcy oraz otwartość na drugą osobę, to cechy bardzo pożądane, ale często trudne w realizacji. Poznaj praktyczne ćwiczenia, zadania i wskazówki, które ułatwią Ci skuteczną komunikację i aktywne słuchanie.
1. movie Komunikacja w bliskich relacjach - fragment lock_open
2. movie Komunikacja w bliskich relacjach lock
Część 2
1 x description
Materiały dodatkowe
Otrzymasz pakiet inspirujących materiałów, dzięki którym poznasz przykładowe narzędzia oraz techniki komunikacji werbalnej i niewerbalnej. Dowiesz się, jak dbać o szczerą i zaangażowaną relację oraz nauczysz się, jak w bezpośredni sposób wyrażać swoje potrzeby.
1. description Porozmawiajmy po kłótni lock
AUTORZY