20 sierpnia
Miłość – schematy i oczekiwania

Dostęp tylko dla Uczestników Kursu.

Sprawdź, co zyskasz, decydując się na uczestnictwo.
Zobacz więcej

Podczas warsztatu dowiesz się, dlaczego w stosunku do swojego partnera miewamy różnego rodzaju oczekiwania, chociaż on nie ma obowiązku ich wszystkich spełniać. Poznasz mechanizmy psychologiczne, które są odpowiedzialne za to, że przenosimy schemat związku naszych rodziców na swoją relację. Dowiesz się, dlaczego za każdym razem możesz wybierać partnera, który charakteryzuje się określonym zestawem cech. Nauczysz się korzystać z metod i technik, które pozwolą Ci na poradzenie sobie z niespełnionymi oczekiwaniami przez drugą osobę. Dowiesz się, czy dobrze jest przekładać swoje potrzeby, nad potrzeby partnera. Nauczysz się akceptować odmowę spełnienia Twoich oczekiwań przez drugą osobę. 

Zawartość cyklu
expand_more ROZWIŃ WSZYSTKO
Część 1
1 x movie
Warsztaty Live
Każdy z nas w swoim życiu kieruje się różnego rodzaju schematami oraz oczekiwaniami. Wchodząc w związek z drugą osobą dochodzi do konfrontacji naszych potrzeb z potrzebami partnera. W sytuacji kiedy czujemy, że oczekiwania nie są spełnione może dochodzić do konfliktów, a nawet rozpadu związku. Dowiedz się, jak wyjść z utartych schematów i pozwól sobie na zbudowanie trwałego zdrowego związku.
1. movie Transmisja LIVE warsztatu "Miłość – schematy i oczekiwania" lock
Część 2
2 x description
Materiały dodatkowe
Otrzymasz pakiet inspirujących materiałów, dzięki którym nauczysz się rozpoznać w swoim życiu utarte schematy i wzorce dotyczące budowania związku. Poznasz odpowiednie metody, które pozwolą Ci na poradzenie sobie z niespełnionymi oczekiwaniami ze strony drugiej osoby oraz dowiesz się, jak zbudować trwały związek.
1. description Tyle miłości ile wolności lock
2. description I że cię nie zmienię lock 7
AUTORZY