23 lipca
Mindfulness dla rodziców

Dostęp tylko dla Uczestników Kursu.

Sprawdź, co zyskasz, decydując się na uczestnictwo.
Zawartość cyklu
expand_more ROZWIŃ WSZYSTKO
Część 1
1 x movie
Warsztaty Live
Coraz szybsze tempo życia sprawia, że często szukamy dróg na skróty, również jeśli chodzi o życie rodzinne. Bardzo często rodzice skupiają się na edukacji i rozwoju swoich dzieci, w niektórych momentach zapominając o ich emocjach i uczuciach. Szczera rozmowa z dzieckiem, wysłuchanie go i zrozumienie są bardzo ważne. Jak zadbać o sferę emocjonalną naszej rodziny? Poznaj praktyczne ćwiczenia, zadania i wskazówki, które ułatwią Ci skuteczną komunikację i nauczą uważnie słuchać siebie i dziecka.
1. movie Mindfulness dla rodziców lock
Część 2
1 x description
Materiały dodatkowe
Otrzymasz pakiet inspirujących materiałów, dzięki którym nauczysz się pielęgnować sferę emocjonalną swojej rodziny. Poznasz odpowiednie techniki z zakresu mindfulness , które pomogą Ci w budowaniu bezpiecznej relacji rodzic-dziecko.
1. description Bezkarne dzieciństwo. Jak wychować dziecko bez kar? lock 3
AUTORZY