13 sierpnia
Negocjacje w związku

Dostęp tylko dla Uczestników Kursu.

Sprawdź, co zyskasz, decydując się na uczestnictwo.
Zobacz więcej

Podczas warsztatu dowiesz się, dlaczego w stosunku do swojego partnera miewamy różnego rodzaju oczekiwania, chociaż on nie ma obowiązku ich wszystkich spełniać. Poznasz mechanizmy psychologiczne, które są odpowiedzialne za to, że przenosimy schemat związku naszych rodziców na swoją relację. Dowiesz się, dlaczego za każdym razem możesz wybierać partnera, który charakteryzuje się określonym zestawem cech. Nauczysz się korzystać z metod i technik, które pozwolą Ci na poradzenie sobie z niespełnionymi oczekiwaniami przez drugą osobę. Dowiesz się, czy dobrze jest przekładać swoje potrzeby, nad potrzeby partnera. Nauczysz się akceptować odmowę spełnienia Twoich oczekiwań przez drugą osobę. 

Zawartość cyklu
expand_more ROZWIŃ WSZYSTKO
Część 1
1 x movie
Warsztaty Live
W każdym związku pojawiają się różnego rodzaju konflikty, które nierozwiązane mogą prowadzić do poważnych kryzysów. Ważną rolę w takich sytuacjach odgrywa szczera rozmowa oraz dojście do kompromisu poprzez negocjacje. Weź udział w warsztacie, podczas którego otrzymasz wskazówki i refleksje do prowadzenia zdrowej i budującej komunikacji w związku.
1. movie Transmisja LIVE warsztatu "Negocjacje w związku" lock
Część 2
1 x description
Materiały dodatkowe
Otrzymasz pakiet inspirujących materiałów, dzięki którym dowiesz się, jak rozwiązywać konflikty w relacjach z drugą osobą. Poznasz niezbędne narzędzia i techniki, które ułatwią Ci negocjacje oraz pozwolą na szybsze dojście do kompromisu.
1. description Konflikt może nas zbliżać lock
AUTORZY