30 lipca
Zrozumieć emocje dziecka

Dostęp tylko dla Uczestników Kursu.

Sprawdź, co zyskasz, decydując się na uczestnictwo.
Zobacz więcej

Podczas warsztatów nauczysz się rozróżniać potrzeby dziecka od jego emocji. Dowiesz się, w jaki sposób identyfikować kryzysy psychiczne dzieci spowodowane nadmiernym obciążeniem emocjonalnym. Za pomocą odpowiednich technik pomożesz swojemu dziecku w rozpoznaniu jego stanów emocjonalnych i ich regulacji. Nauczysz się akceptować emocje dziecka i okazywać mu zrozumienie. Dowiesz się, jakie mechanizmy psychologiczne stoją za zachowaniami agresywnymi oraz opozycyjno-buntowniczymi i zrozumiesz, że złość i agresja mogą maskować pewne stany emocjonalne, z którymi Twoje dziecko nie potrafi sobie poradzić. Poznasz i nauczysz się wykorzystywać w praktyce odpowiednie narzędzia komunikacyjne, które ułatwią Ci rozmowę z dzieckiem o Waszych emocjach. 

Zawartość cyklu
expand_more ROZWIŃ WSZYSTKO
Cześć 1
1 x movie
Warsztaty Live
Dzieci bardzo często doświadczają wiele skrajnych emocji, których nie potrafią jeszcze nazwać i poradzić sobie z nimi. Dlatego ważną rolę odgrywają tutaj rodzice, którzy powinni pomóc dziecku w rozpoznaniu danej emocji i zastosować odpowiednie techniki ułatwiające ich regulację. Wyposażymy Cię w praktyczne ćwiczenia i wskazówki, które pozwolą Ci zrozumieć i regulować emocje Twojego dziecka.
1. movie Transmisja LIVE warsztatu "Zrozumieć emocje dziecka" lock
Część 2
2 x description
Materiały dodatkowe
Otrzymasz pakiet inspirujących materiałów, dzięki którym nauczysz się rozumieć i akceptować emocje dziecka. Poznasz niezbędne narzędzia, które ułatwią Ci komunikację z dzieckiem i pozwolą na bardziej adekwatne reagowanie w sytuacjach kryzysowych.
1. description Pozwól dziecku być dzieckiem lock
2. description Co robić, gdy dziecko za bardzo się wstydzi lock
AUTORZY